Schoolorganisatie Burggravenlaan

Algemene gegevens:

BURGGRAVENLAAN 2
2313 HV LEIDEN
Tel.nr.: 071-5660166
Fax nr.: 071-5660199

Dependance:
Sumatrastraat 201
2315 BD Leiden
 
Tel.nr.: 071-5193105

Directie

Dhr. drs. E.A. Nagel
Vestigingsdirecteur
e-mail: e.nagel@bonaventuracollege.nl

Teamleiders

De teamleiders hebben de eindverantwoordelijkheid over het onderwijsproces voor alle klassen binnen een leerlaag of combinatie van leerlagen.

Mw. drs. I.P.M. de Vries
teamleider brugklassen
e-mail: i.devries@bonaventuracollege.nl
T: 071 5193113 

Dhr. M.N.M. Roos, BEd
teamleider 2e klassen, mavo-3 en 4
e-mail: m.roos@bonaventuracollege.nl
T:  071 5193136 

Dhr. A. G. van der Blom, MEd
teamleider havo-3, 4 en 5
e-mail: a.vanderblom@bonaventuracollege.nl
T: 071 5193120

Mw. drs. M. Verweij-Zoeteman 
teamleider vwo-3, 4, 5 en 6
e-mail: m.verweij@bonaventuracollege.nl  
T: 071 5193121

Decanen

Dhr. E. Bink
decaan Mavo 
e-mail: e.bink@bonaventuracollege.nl  
T: 071 5193129

Dhr. R. van Gils
decaan Havo 
e-mail: r.vangils@bonaventuracollege.nl 
T: 071 5193129

Dhr. J. M. Janssen
decaan Vwo 
e-mail: j.janssen@bonaventuracollege.nl 
T: 071 5193122 

Zorgteam

Mw. L. van Doorn, zorgcoördinator 
e-mail: l.vandoorn@bonaventuracollege.nl 

Mw. K. Kruidenier, intern begeleider/contactpersoon
e-mail: k.kruidenier@bonaventuracollege.nl 

Mw. J. van Duijvenbode-Bruines, zorgbeleidsmedewerker
e-mail: j.vanduijvenbode@bonaventuracollege.nl

Dhr. B. van der Mark, contactpersoon
e-mail: b.vandermark@bonaventuracollege.nl 

 

De Burggravenlaan